21 dní k celkové transformaci těla

Primal Blueprint 2

Mark Sisson

„Tím nejcennějším doporučením programu Primal Blueprint je odstranění obilovin, cukrů a luštěnin z vašeho jídelníčku. Zkuste to na 21 dní a uvidíte, jak se vám zvýší energetická hladina, imunitní funkce, sníží zánětlivé stavy a zlepší kompozice těla.“
— Mark Sisson

O knize

V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl a pomáhá statisícům lidí k životní rovnováze a zdraví.

Pro ty, kdo váhají a nejsou si jisti, zda přechod na Primal zvládnou, nyní Mark připravil knižní vydání svého třítýdenního programu k celkové transformaci těla. Během něj naučíte své tělo využívat energii z tuků namísto sacharidů, nastartujete hubnutí a naberete sílu. Bez čeho se přitom obejdete? Bez tvrdého cvičení a mučivých diet. Vaše tělo nepotřebuje cítit bolest, aby sloužilo lépe.

V knize najdete praktické návody, množství diagramů, popisy aerobních cvičení i posilování se zátěží, stejně tak recepty na pokrmy z potravin s nízkým obsahem sacharidů.

Jste připraveni na největší změnu svého života? Na fakt, že brzy shodíte nadbytečné kilogramy, upravíte hladinu cholesterolu nebo se zbavíte vysokého tlaku? Mark Sisson půjde jako pozorný rádce a podporovatel prvních 21 dnů s vámi. Ani poté vás ale nečeká nic, co byste nezvládli!

Ukázka

Stáhněte si ukázku v PDF

Specifikace

Název21 dní k celkové transformaci těla: Primal Blueprint 2
AutorMark Sisson
Datum vydáníkvěten 2015
Počet stran212
ISBN978-80-87672-41-9
Cena - paperback299 269 Kč
Cena - iBookstore7,49 EUR
Cena - PalmKnihy199 Kč
Cena - Kosmas199 Kč
Cena - eReading199 Kč
Cena - Wooky199 Kč / 8,30 EUR (Ebux.cz | Rajknih.cz | Rajknih.sk)
Cena - Google Play198,90 Kč

Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.