52 změn

Drobná změna každý týden z vás za rok může udělat produktivnější a spokojenější osobnost.

Leo Babauta

„Jedna z nejlepších knih pro získání kontroly nad vlastním životem.“
Arvind Grover, novinář

O knize

Leo Babauta ve své nové knize nastaví pomyslné zrcadlo k vašemu životu plnému stresu, uspěchanosti, překotných rozhodnutí, neefektivity a nespokojenosti.

Během 52 týdnů vás krok za krokem naučí jednoduché metody, kterými zcela změníte svůj život a své návyky. Postupně, jednou malou změnou týdně, až ke konečnému výsledku. Pomocí nových návyků si tak budete moci uspořádat svůj soukromý i pracovní život dle snadných a účinných principů efektivity.

Díky knize 52 změn se začnete koncentrovat na věci, které jsou pro vás opravdu důležité. Poznáte tak, že můžete svůj život plnohodnotně žít a užívat si ho a ne svým životem pouze prolétnout vysokou rychlostí a zastavit se v jeho poslední části s uvědoměním promrhané příležitosti a ztraceného času.

Leo Babauta si za svůj život prošel mnoha rolemi. Pracoval jako novinář, uběhl maraton, bydlel na malém ostrově v Tichém oceánu, stal se veganem a v neposlední řadě manželem a otcem šesti dětí. Roli spisovatele nastartoval změnou svého života, kdy se začal zbavovat svých zlozvyků a psát blog zenhabits.net, který se postupně stal jedním z nejnavštěvovanějších blogů na světě. Své zkušenosti s profesním a soukromým životem následně Leo Babauta promítl do psaní knih, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků a obsadily příčky nejžádanějších bestsellerů.

 

Ukázka

Stáhněte si ukázku v PDF

Specifikace

Název52 změn
AutorLeo Babauta
Datum vydánísrpen 2013
Počet stran180
ISBN978-80-87672-00-6
Cena - paperback269 242 Kč
Cena - iBookstore5,99 EUR
Cena - PalmKnihy149 Kč
Cena - Kosmas149 Kč
Cena - eReading149 Kč
Cena - Wooky149 Kč / 6,25 EUR (Ebux.cz | Rajknih.cz | Rajknih.sk)
Cena - Google Play182,92 Kč

Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.