Internetoví vizionáři

Světoví experti odhalují, jak vydělávat online

Steve Olsher

„Nejlepší kniha o marketingu, kterou jsem za posledních 20 let četl!“
Jay Conrad Levinson, autor knihy Guerilla Marketing

O knize

Přemýšleli jste někdy o podnikání na internetu, ale chyběla vám motivace nebo inspirace k prvnímu kroku do neznáma? Pak je kniha Internetoví vizionáři přesně tím, co potřebujete.

Úspěšní internetoví podnikatelé, kteří řídí firmy s ročními obraty v řádech desítek milionů dolarů, vás provedou zákoutími internetového a mobilního marketingu.

Budování firemního a produktového brandu, nízkonákladové strategie, zvyšování konverzních hodnot, cílení na správně vybranou skupinu zákazníků. V těchto a mnohých dalších termínech vás velmi srozumitelným a jasným způsobem vyškolí pětadvacet ikon online marketingu a obchodu, jako kdybyste seděli u nich v pohodlí kanceláře.

Díky knize Internetoví vizionáři získáte užitečné tipy a rady jak používat ty nejlepší nástroje, procesy a strategie tak, abyste dosáhli úspěchu a zisku ve svém online podnikání.

Pokud právě zvažujete svou budoucnost, teď je ta správná příležitost, kdy ji můžete změnit, být úspěšní a žít svůj ideální život. Změňte své podnikání – změňte svůj život.

Steve Olsher se ve světě obchodu aktivně pohybuje od začátku 90. let. Za tu dobu si vybudoval renomé předního amerického experta na obchod, marketing a budování značky. Je pravidelným a vyhledávaným hostem mnoha konferencí a televizních show, kde se dělí o své letité zkušenosti nasbírané z praxe. Pomůže i vám objevit a rozvinout váš obchodní potenciál.

 

Ukázka

Stáhněte si ukázku v PDF

Specifikace

NázevInternetoví vizionáři
AutorSteve Olsher
Datum vydáníprosinec 2013
Počet stran308
ISBN978-80-87672-06-8
Cena - paperback329 296 Kč
Cena - iBookstore8,99 EUR
Cena - PalmKnihy239 Kč
Cena - Kosmas239 Kč
Cena - eReading239 Kč
Cena - Wooky239 Kč / 10,00 EUR (Ebux.cz | Rajknih.cz | Rajknih.sk)
Cena - Google Play223,72 Kč
Cena - Amazon16,93 USD

Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.