Podnikatel na konci role

Jak (znovu) nastartovat firmu, když už nevíte kudy dál

Mike Michalowicz

„Podnikatel na konci role je ryzí a mimořádně inspirativní mistrovské dílo. Přečtěte si ho dnes a zítra založte svou vlastní firmu. Já to tak udělal.“
Alexander Lindahl, zakladatel College Mogul

O knize

Podnikatel na konci role je průvodcem v podnikání pro ty, kteří chtějí uspět. Mike Michalowicz napsal skvělou knihu určenou pro začínající podnikatele, kteří mají hluboko do kapsy, ale i pro zkušené podnikatelské harcovníky, jimž došla energie a ocitli se na konci svých sil.

Tento průvodce ve světě podnikání vám otevře oči nad novými možnostmi a zdroji, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Průvodce, který, oproti jiným knihám, není plný obecných rad neznámého autora, ale obsahuje životní zkušenosti a poznatky člověka, který začal podnikat ve čtyřiadvaceti letech s nulovým kapitálem a rodinou ubytovanou v komunitě seniorů, jelikož na lepší bydlení neměl prostředky.

Mike Michalowicz se s vámi syrovou a zároveň zábavnou formou podělí o zkušenosti, které nasbíral při tvorbě a vedení tří svých multimilionových společností.

Zjistíte proč je podnikatelský plán ztrátou času, které tři listy papíru potřebujete ke svému podnikání nebo jak nastartovat podnikání s minimálním či žádným kapitálem. A hlavně, jak přestat otálet a konečně začít.

Mike Michalowicz začal podnikat v době, kdy jiní ještě tráví čas studiem. S minimálními zdroji a strohým zázemím pro rodinu založil svou první společnost. V začátcích dokonce přespával v konferenčních místnostech, aby ušetřil náklady za hotel.

Druhá společnost, kterou začal budovat hned druhý den po prodeji té první, se za méně než tři roky dostala do žebříčku Fortune 500.

Autor knihy Podnikatel na konci role získal několikrát ocenění Mladý podnikatel roku, pravidelně hostuje v televizních stanicích CNBC a ABC a je hostujícím učitelem na světoznámých univerzitách Columbia, Harvard či Penn State.

 

Ukázka

Stáhněte si ukázku v PDF

Specifikace

NázevPodnikatel na konci role
AutorMike Michalowicz
Datum vydáníříjen 2013
Počet stran164
ISBN978-80-87672-03-7
Cena - paperback269 242 Kč
Cena - iBookstore7,49 EUR
Cena - PalmKnihy189 Kč
Cena - Kosmas189 Kč
Cena - eReading189 Kč
Cena - Wooky189 Kč / 7,90 EUR (Ebux.cz | Rajknih.cz | Rajknih.sk)
Cena - Google Play182,92 Kč

Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.