Loga ke stažení

Informace pro média

Odborným médiím, tématicky příbuzným blogům a e-zinům nabízíme k dispozici recenzní výtisky našich titulů, a to buď v elektronické nebo papírové formě dle následné individuální domluvy. Podmínkou k předání je sdělení údajů o návštěvnosti a průměrné čtenosti daného média a příslib zveřejnění recenze do jednoho měsíce od poskytnutí. V případě zájmu o některý titul zašlete prosím uvedené informace na kontaktní e-mailovou adresu media@bluevision.cz.

Vybraným médiím také rádi poskytneme tématicky příbuzné rukopisy knih ještě před jejich vydáním k posouzení a recenzi s možností následné citace jejího autora na zadní straně finálního vydání knihy.

Máte-li zájem být včas informováni o vydání našich knižních novinek, přihlaste se prosím do našeho media listu níže. Jeho prostřednictvím obdržíte vždy s vydáním nové knihy aktuální informace určené médiím, a to včetně doprovodných tiskových materiálů a podkladů v tiskové kvalitě.

Media list


Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.