Obrázek

V dnešní době, kdy většina lidí čte hlavně bulvární titulky článků jednotlivých médií a nad složitějším textem dává přednost zkratkám příspěvků ze sociálních sítí, jsme se rozhodli, že založíme firmu, se kterou se tento trend alespoň trochu pokusíme zvrátit.

Blue Vision je malé vydavatelství s rodinnou atmosférou, které jsme postavili na našich celoživotních zkušenostech a znalostech knižního trhu.

Naším cílem je přinášet čtenářům ty nejlepší knižní tituly s tématikou osobního rozvoje, podnikání, motivace a produktivity. Díky vlastním zkušenostem chápeme jaká jsou úskalí podnikání, či kreativní práce, proto chceme na českém trhu vydávat knihy, které nejen svým pečlivě vybraným tématem, ale i nadstandardním překladem a krásným zpracováním budou čtenáři přínosem v pracovním i soukromém životě.

Chceme změnit situaci, kdy vychází desítky knih s danou tématikou, čtenář ztrácí přehled a vybírá si na základě mnohdy nekvalitních recenzí. Náš ediční plán bude zcela jasně definovat úzký výběr těch nejkvalitnějších titulů od spisovatelů, kteří jsou na základě zahraničních ocenění a prodejů v oblastech motivace, podnikání, osobního rozvoje a produktivity těmi nejpovolanějšími a nejrespektovanějšími.

Byli bychom nadšeni, kdybyste si i vy ve výběru titulů z našeho vydavatelství našli své nejoblíbenější knihy a stali se tak členy naší knižní rodiny, o kterou máme v úmyslu se starat s největší možnou péčí a láskou následující desítky let.

Martin Kysela, ředitel

Zůstaňte v kontaktu a nenechte si utéct žádnou z našich novinek!

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších novinek o našich knihách. Získáte tak včasné informace o speciálních akcích, řadu bonusů a možnost vyhrát naše knižní novinky!

Váš e-mail nebude předán třetím stranám.